Home / Aktualitet / Çekaj, SPAK-u, Çapajt e armët!

Çekaj, SPAK-u, Çapajt e armët!

Nga Flamur VEZAJ-
Perseri kapet kokaine ne kontenierin e bananeve te Arber Çekajt! Imagjinoni cfare pune ka bere SPAK-u qe ka lene perseri ne qarkullim kompanin e bananeve E magazinen per te vazhdu biznesin edhe nga burgu! Po te kishte sekuestruar e konfiskuar ndoshta nuk do derrmohej imazhi i SPAK-ut nga kjo!
Ate qe nuk e kuptoje dhe them ka ik turpi me kohe te njerezit eshte si mundet te fus tjetri baben ne burg!!?
#Çapajllaret dolen ne skene perseri! Histori e vjeter e te hetuar dikur por shpresoje se kete radhe prokurori te kete siguru dicka konkrete e me prova edhe pse mendoje se jemi ne shekullin e teknologjise e duhet me i dhene me shume rendesi provave shkencore se fjaleve te deshmitareve! Njerez te tille nuk duhet te jenr ne qarkullim por gjithmone ja kane hedh drejtesise!
#Pergezime policise per operacionin e bllokimit ketij arsenali te madhe armesh! Po ky profesioni i tornitorit sikur ishte ne zhdukje, apo ku te lene cunat pa pune!
May be an image of text
No photo description available.

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 13 =