Sport

Ishte ‘Tapë’ Në Timon, Shtyhet Gjyqi Për Portierin E ‘Partizanit’
FOTO LAJM/ “Kur Zlatko Dalić ishte emigrant në Shqipëri, sot në finale të Botërorit”: Historia e tij, si në përralla
VIDEO/Supergoli i Januzajt, trajneri i Belgjikës nuk u beson syve, shikoni reagimin
Përshëndetje e jetë të gjatë Profesor Bellova
Milan vret veten, Donnarumma dhe Kalinic fundosin kuqezinjtë
Gjyqi ndaj Muzakës: Tiranës i hiqen 3 pikë, sezonin tjetër rrezikon edhe më shumë!
FOTO/ Gafa e Uefa, shpall Liverpulin kampion pa u luajtur finalja
Shorti/ Ja kundërshtari i frikshëm i Realit në fazën tjetër të Championsit
Zilja ndërpret intervistën me Coutinhon, gazetari: ‘Po të telefonon Barça? (VIDEO)
“E Pabesueshme Çfarë Gjeta Në Dollapin E Balotelli-T, Pasi U Largua Nga City”