Home / Kryesore (page 618)

Kryesore

Foto/ Ja çfarë ndodh kur shteti "blindon" parkun?!

Kjo foto është realizuar sot në Parkun e Liqenit Artificvial të Tiranës ku dhjetra automjete të blinduara të Policisë së Shtetit dhe reparteve të FNSH-së, kanë zbarkuar sërish nga frika e ndonjë vërshimi të ri të protestuesve për të prishur ndërtimin që po bëhet nga ana e Bashkisë së Tiranës. …

Read More »

+18/ Publikohet biseda erotike mes deputetes dhe zv.kryeministrit

Gazetari maqedonas Bozhinovski ka publikuar një bisedë “hot” mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmeti dhe zyrtarit të kësaj partie, njëherazi edhe zv/kryeministër i Maqedonisë Musa Xhaferi. Ja biseda e transkriptuar mes tyre, sipas medias maqedonase “Albagraph”. Ermira: Allo Xhaferi Allo Ermira: PO Xhaferi: Cka je…Tka nxon gjumi a? Ermira: ahhh …

Read More »

Galdini, nga Parku i Liqenit: Veliaj, kryetari privat i Bashkisë së kryeqytetit

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”42431″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Kryetari i LDE – Partia per Liri, Demokraci dhe Etike, Arian Galdini, i është bashkuar protestës qytetare tek Parku i Liqenit. I prononcuar për mediat ai ka deklaruar ndër të tjera se nëse ka një vandal në këtë qytet ai është kryetari privat i Bashkisë, Erion Veliaj.

Read More »

UGSH mbështet rezolutën e Parlamentit Europian për zgjedhjen e Drejtorit të RTSH

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1406″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]                                               DEKLARATË  Unioni Gazetarëve Shqiptarë mbështet rezolutën më të fundit të Parlamentit Europian për zgjedhjen e Drejtorit të RTSH-së 

Read More »