Home / Kryesore (page 556)

Kryesore

Ripublikohet me kërkesë të lexuesve/ Veton Surroi, si Nard Ndoka i facebook-ut

Nga: Arbër DALMATI – Në një shkrim të publikuar në të përditëshmen e familjes së vetë “Koha Ditore”, Veton Surroi, shkrimtari, publicisti, njëherësh dhe politikan i dështuar kosovar, paraqet “dekalogun” e tij për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Shqipëri. Pavarësisht servirjes analitike që ai ofron si qasje, në dy-tre prej pikave logjika …

Read More »