Showbizz

Adelina Tahiri,Flet Për Orgjinën E Bashkëshortit
Ja Sherret E Bujshme, Miqësitë Që Morën Fund Për Shkak Të “Kënga Magjike”
Humbi Ish-Gruan, Reperi I Njohur I Pikëlluar Në Funeral
Nëse Burri Pret Që Gruaja Të Jetë Engjëll, Ai Duhet Të Krijojë Qiellin Për Të
Deklarata Shokuese E Aktores: Burri Më Rrahu Dy Orë Me Rrip Kur Isha Shtatzënë
Mimoza Shkodra Flet Për Ndarjen Me Seldin Me “Mu Ma Le Fajin”
Morena Taraku Përfundon Në Gjykatë, Ofendoi Dhe Plagosi Policen Në Kuf
Kënga fituese e “Eurovision”-it, e vjedhur?
E fejuara i bën dedikimin romantik Jon Gjebreas dhe zbulon propozimin e tij epik
Tortë, valle e këngë shqipe, atmosfera e zjarrtë në dasmën e Afërdita Dreshajt