Showbizz

‘S’më donte asnjë burrë, por pa burra s’kam mbetur’ Rita Lati zbulon detaje nga jeta private
Moderatorja shqiptare zbulon lidhjen e re: Më dashuronte që kur isha e martuar
Moderatorja e njohur drejt rrënimit, nuk mund të paguajë gjobën e makinës
“Në të njëjtin vend por pa ty”, dikush i mungon Flori Mumajesit…
Marilyn Monroe dhe të tjerat, si do të dukeshin me botoks 5 yje të së kaluarës
Kantaurori Leka: Shteti duhet të vlerësojë artistët/ Ja si duhet të zgjidhet kënga për në Eurovision…
Balerinës i bie të fikët në skenë, Iggy Azalea vazhdon këndon
Angelina Jolie drejt Shtëpisë së Bardhë? “Dikur do qeshja, tani…”
Ami dhe Ermali prezantojnë vogëlushen Sia
Reperi i njohur në foto tash është shumë ndryshe