Showbizz

E fejuara i bën dedikimin romantik Jon Gjebreas dhe zbulon propozimin e tij epik
Tortë, valle e këngë shqipe, atmosfera e zjarrtë në dasmën e Afërdita Dreshajt
VIDEO/Bleona revoltohet te emisioni i Çanit dhe për pak lë studion: Hera e fundit që vij këtu
Filmi Islamofobia sjell në Shqipëri Jean Claude Van Damme dhe Steven Seagal, flasin producentët
Martohet Kledi Kadiu, kush është biondja 18 vite më e re që i mori zemrën (Foto)
VIDEO/ Ermal Meta në Tiranë: Më erdhi shumë turp nga Italia
Rikthim i madh: Reperi që “tërboi” Zvicrën, tani i pari në klasifikimet shqiptare
VIDEO/ Eugent Bushpepa ndez Lisbonën, “Mall” kualifikohet në Finalen e Eurovision
West Side Family prezantojnë “Komshia”, kënga që do ju shoqërojë gjithë verën
Trondit diva italiane e kinemasë: Kur isha 18 vjeç më përdhunoi një futbollist i Lazios