Home / Showbizz

Showbizz

Aktori i njohur Can Yaman gay?!

Aktori i njohur turk Can Yaman është zhvendosur në Itali për xhirimet e serialit të ri “Sandokan”, por ai do të jetë pjesë edhe e një tjetër produksioni televiziv. Aktori tani është duke ndjekur leksione për hipizmin dhe duelet me shpata për t’u bërë gati në rolin e Sandokan. Xhirimet …

Read More »

Don Phenom paralajmëron lansimin e albumit të ri

Rep-artisti i njohur, Don Phenom është ndër emrat më të përmendur në estradën shqiptare. Ai ndër vite ka qenë aktiv në prurjet muzikore, me të cilat ka arritur të grumbullojë mijëra mbështetës. Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka gati albumin …

Read More »

Rudina Dembacaj shuan kuriozitetin e të gjithëve

Nëse ka diçka për të cilën publikut nuk ikën kurrë kurioziteti është raporti që Rudina Dembacaj ka më bashkëshortin e saj, Mark Frroku. Edhe në intervistën virtuale që ka realizuar pak më parë, pyetjet më të shpeshta kanë qenë për marrëdhenien e tyre si çift. Aktorja nuk ka nguruar fare …

Read More »