Home / Showbizz

Showbizz

Irina Shayk pozon në të brendshme me stampim gjarpri

Irina drejtoi pasarelën e “Savage X Fenty Vol 3” e cila u shfaq për herë të parë javën e kaluar në Amazon Prime. Dhe, sigurisht që ajo dinte të tërhiqte edhe më shumë vëmendje për shfaqjen në gjigantin e transmetimit. Modelja 35-vjeçare ruse ndau në Instagram disa fotografi shumë zbuluese …

Read More »

Kim Kardashian, ekspozon format e trupit në plazh

Ylli i televizionit, Kim Kardshian, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve gjatë një vizite në Malibu. Modelja i ka lënë fansat dhe jo vetë pa fjalë me linjat bombastike trupore. Ylli i televizionit është fotografuar teksa ecte buzë detit e veshur me një palë bikini të zeza. “Daily Mail” shkruan …

Read More »

Pamje nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’

Shtëpia e më e famshme në Shqipëri “Big Brother Albania” po bëhet gati të rihapë dyert për banorët e rinj. Kësaj here banorët do të jenë vetëm figura publike, ndaj misteri dhe kurioziteti për Big Brother Vip është më i madh se kurrë. Personazhet e njohur do t’u nënshtrohen kërkesave …

Read More »