Kronike

Goditi me thikë 31-vjeçaren, arrestohet i riu në Lushnje
Universiteti i Elbasanit: Arrestohen dekani, pedagogë dhe studentë për korrupsion
Breshëri dëmton bujqësinë në Cakran. Fermerët: Pasojat janë të pallogaritshme!
Sherri banal për një vajzë kthehet në zënkë me thika përballë Presidencës
Policia e huaj, luftë bandave shqiptare: Dhjetëra arrestime vetëm në 3 muajt e fundit!
Aksident në aksin Lushnje-Rrogozhinë, dy të plagosurit jashtë rrezikut për jetën
Përplasje SHBA-Rusi në Këshillin e Sigurimit për Sirinë
Kryemadhi: Rama mund të mos rikandidojë Veliajn në Tiranë
E tmerrshme! Gruaja ther burrin, dashnori bën operacion plastik që ti ngjajë …
E TMERRSHME/ I shpërthen granata në dorë ndërkohë që i dërgon foto shokut