Kronike

DETAJET E REJA: Në një ‘Toyota’,106 dengje me euro, përgjimi nxjerr blof Alban Mollaymerin
ZYRTARE/ Arta Marku nis hetimet për Bashën: Dekonspiroi aksionin e 3.6 milionë eurove
Baba Taku hap “çantën e zezë” për Toyota Yaris: Ju tregoj se kush e deponspiroi aksionin te Basha
Zbardhen pistat: Enigma e mbytjes së muxhahidinit iranian në Durrës
Arrestohen në Greqi dy trafikantë shqiptarë droge me bashkëshortet e tyre
Ish-drejtori i burgjeve dënohet me 5 vite burg për abuzim me tenderat
VIDEO/ Mbante mina me telekomandë në çantë, arrestohet 36-vjeçari në Kurbin
Përdhunuan një shtetase nigeriane, arrestohen 4 shqiptarë në Itali
Goditi me thikë 31-vjeçaren, arrestohet i riu në Lushnje
Universiteti i Elbasanit: Arrestohen dekani, pedagogë dhe studentë për korrupsion