Home / Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi, 24 shkurt 2021

Dashi Nëse nuk jeni të sigurt në punën, marrëdhënien ose familjen tuaj dhe ndiheni të kërcënuar nga dikush, është koha të hidhni një vështrim mbi shkakun. Pse nuk ndiheni aq solid? Çfarë po shkakton pasigurinë tuaj? Kërkoni përgjigjet. Demi Ju mund të ndiheni të pasigurt për pamjen tuaj sot. Ky …

Read More »

Horoskopi, 23 shkurt 2021

Dashi Kini kujdes të mos prishni asnjë marrëdhënie, dashuri apo miqësi, për shkak të disa problemeve që keni në punë. Shmangni bërjen e njerëzve të ndihen keq, vendosni kufijtë midis jetës profesionale dhe asaj personale. Demi Sot do të jetë ditë perfekte për dashurinë dhe për të dalë në një …

Read More »

Horoskopi, 22 shkurt 2021

Dashi Përfitoni nga Hëna në shenjën e Luanit për të realizuar atë që ju intereson. Shpirt vëzhgues, tërheqës në aftësinë për të bindur të tjerët. Argëtohuni një një festë apo diskotekë. Demi Nëse humori nuk është edhe aq i mirë, hiqni qafe shqetësimet dhe mendimet e zymta dhe lejojini vetes …

Read More »

Horoskopi, 21 shkurt 2021

Dashi Dita e sotme nuk do të jetë shumë e lehtë për ju, por përsëri përpiquni të mos nxitoheni. Hëna jo në favor nuk iu ndihmon dhe shkakton tension në dashuri. Mos merrni vendime të nxituara në punë. Demi Sot do të jetë një ditë disi e hutuar. Ju do …

Read More »

Horoskopi ditor, 19 shkurt 2021

Dashi Sot do të jetë një ditë e nënshtruar për sa i përket dashurisë dhe e gjitha për shkak të Hënës jo në favorin tuaj. Për këtë arsye, shmangni diskutimet me partnerin. Disa polemika mund të ketë edhe në punë. Demi Do të jetë një ditë e mirë sot për …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 18 shkurt 2021

Dashi Sot dita fillon me ngadalë por përmirësohet gjatë pasdites. Kujdes nga grindjet familjare. Në punë, kujdes nga vonesat ose keqkuptimet. Demi Sot do të jetë një ditë shumë pozitive për dashurinë dhe nëse keni personin e duhur afër vetes atëherë mund të bëni edhe projekte të rëndësishme. Në punë, …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 16 shkurt 2021

Dashi Keqkuptimi mes jush dhe një kolegu mund të sjellë një situatë të pakëndshme në punë. Do të keni dëshirë të shpenzoni para dhe të argëtoheni por tregoni kujdes sepse aspekti financiar nuk është i favorshëm. Demi Shmangni konfliktet pasi mund të ndikojnë negativisht në shëndetin tuaj. Mund ta gjeni …

Read More »

Horoskopi për sot, 15 shkurt 2021

Dashi Është koha të dilni nga guaska ku jeni fshehur, Hëna shpërthen në shenjën tuaj këtë mëngjes, duke shtuar energjinë dhe dëshirën tuaj për t’u dukur, dëgjuar dhe vërtetuar në një nivel emocional. Vizione dhe plane të mëdha për qëllimet tuaja të reja po hyjnë në mendimet tuaja. Demi Ndjenjat …

Read More »