Home / Histori te rralla (page 7)

Histori te rralla

Kinezët të papërmbajtur, seks në mes të parkut (Video +16)

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_raw_html]JTNDaWZyYW1lJTIwd2lkdGglM0QlMjI2NDAlMjIlMjBoZWlnaHQlM0QlMjIzNjAlMjIlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwJTNBJTJGJTJGd3d3LmxpdmVsZWFrLmNvbSUyRmxsX2VtYmVkJTNGZiUzRGIxODBjMTMxNjc5ZiUyMiUyMGZyYW1lYm9yZGVyJTNEJTIyMCUyMiUyMGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbiUzRSUzQyUyRmlmcmFtZSUzRQ==[/vc_raw_html][vc_column_text]Thuajse të gjitha videot me skena të tilla vijnë nga Kina.

Read More »

VIDEO/ E pabesueshme, flirton me vajzat në sy të prindërve të tyre

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”20472″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një djalë ka vendosur të bëjë një eksperiment social për të parë reagimin e familjarëve teksa puthet e lëpihet me vajzat e tyre, madje duke mos hezituar ti nduk edhe të pasmet. Nuk dihet çdo mund të ndodhte nëse skenat do të kishin protagonistë prindër …

Read More »

VIDEO/ Demi hedh "tuç" kasapin me thikë në dorë

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”44745″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Skena e dyluftimit midis këtyre dy kasapëve dhe demit të gjorë është regjistruar në një provincë të Egjiptit. I lidhur me litar demi, reziston gjatë tërë kohës që kasapët e sulmojnë për ta therrur. Dhe ja fundi, që vjen pikërisht atëherë kur duket se kafsha iu …

Read More »

"Rambo" iraken, që ka si mision të vrasë sa më shumë xhihadistë

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”43593″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]E quajnë “Rambua iraken” pasi është simboli i rezistencës irakene ndaj xhihadistëve. Motoja e tij është “nuk do të ngelë asnjë farë terroristi”. Nëse e sheh të armatosur me pushkë, antiplumb dhe granata, të krijon vërtet përshtypjen e Rambos së famshëm. Emri i tij i vërtetë …

Read More »