Home / Histori te rralla (page 25)

Histori te rralla

Kinezët, fillojnë kursin për të mësuar si të bëjnë seks

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15636″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Tu mësosh grave kineze si të bëjnë seks është kthyer në një biznes mjaft fitimprurës në Kinë. Në një dhomë anonime hoteli në qendër të Shangait, Ma Li u bën kurs disa grupeve të vogla të grave kineze,

Read More »

Slloveni, moti ekstrem shndërron malin në një mbretëri të akullt

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”15446,15445,15444,15443,15442,15441,15440,15439″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këto janë disa pamje në Malin Javornik të Sllovenisë. Janë disa pamje tërheqëse që janë krijuar nga dëbora e rënë prej kohësh dhe nga temperaturat nën 0 gradë Celsius.

Read More »

Gjeni i financës në moshën 17 vjeç

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15149″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Në foto: Mohammed Islam, djaloshi 17 vjeçar[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Eshtë minoren dhe shkon ende në shkollë. Pavarsisht kësaj ka arritur të mbledhë gati 72 milion dollarë.

Read More »

Nëna klinikisht e vdekur në tetor, lind një fëmijë të shëndetshëm

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”15134″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një grua e shpallur klinikisht e vdekur në muajin tetor pas një hemorragjie cerebrale, solli në jetë në fëmijë të shëndetshëm 9 javë pasi doktorët mundën ta mbanin në jetë përmes makinerive në mënyrë që të shpëtonin foshnjën e saj.

Read More »

Historia e lypësit që ka bërë xhiron e botës

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14958″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Kur në mes të natës, vuri re që kishte humbur portofolin dhe nuk kishte asnjë qindark për tu kthyer në shtëpi, studentja britanike, Dominique Harrison-Bentzen, me origjinë nga Preston (Lancashirë),

Read More »

Harrohet në morg trupi i gjyshes 95 vjeçare

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14781″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Ka ndodhur në New York, ku nga harresa trupi i një gjysheje 95 vjeçare është gjetur i dekompozuar. Trupi i Leah Lehrer u zbulua një vit mbas vdekjes të saj. Ishte në gjendje dekompozimi,

Read More »

Janë ushtarë të Armatës Popullore Çlirimtare të Kinës, shihni çbëjnë në temperaturën -30 gradë

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14688″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Këta ushtarë të gjorë të Armatës Popullore Çlirimtare të Kinës ishin të detyruar për të kryer seancën e tyre të përditshme të trajnimit gjatë të martës së 16 dhjetorit pavarësisht temepratura ekstremisht të ulëta -30 gradë Celsius.

Read More »

Kap "mat" burrin, duke bërë seks me motrën e saj, i lë nudo në mes të parkingut

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”14479″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Hakmarrja nuk njeh kufij, pasi këtë e tregon rasti i një gruaje kineze, e cila ka kapur ‘mat’ burrin me motrën e saj binjake dhe i ka lënë ata lakuriq në parkingun e mbushur plot me njerëz.

Read More »