Home / Histori te rralla (page 23)

Histori te rralla

Britaniku fyeu shqiptarin, merr si shpërblim gjashtë dhëmbë të thyher

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”flexslider_fade” interval=”3″ images=”11694,11695″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Jo pak por gjashtë dhëmbë të rrëzuar për tokë i kanë kushtuar një shtetasi britanik fyerjet raciste të cilat ai i ka bërë në drejtim të një shtetasi Shqiptarë. Zack Collins në gjendje të dehur teksa dilte nga një klub nate,

Read More »

Vetëvritet drejtori, nxënësit i publikojnë videon duke bërë seks me mësuesen e matematikës

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”11505″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Mediat bëjnë me dije se drejtori i shkollës nuk e ka përballuar dot presionin për shkak të pushimit nga puna dhe turpit nga video që bëri bujë ,duke bërë xhiron e internetit. Drejtori ishte i martuar dhe baba i një vajze dhe djali.

Read More »

Gjendet sëpata 5500 vjeçare

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”10759″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Në ishullin Lolland të Danimarkës, është gjetur një sëpatë së bashku me dorezën e drurit, e cila është rreth 5500 vjeçare.

Read More »

Sëmundja e nënës detyron vajzën të martohet në spitalë

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”10248″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Çdo nënë, dëshironë që fëmijët e saj të jenë të lumtur, me partnerët që ata kanë zgjedhur të kalojnë jetën. Nuk mund ta imagjinojnë dot, mundësinë se ata nuk do të jenë në dasmën e fëmijës së tyre.

Read More »

Përdhunon 3-vjeçaren dhe tenton ta mbysë

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”9868″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Një vajzë tre-vjeçare është përdhunuar nga një djalë i ri pasi luante me shoqet e saj në oborrin e shtëpisë. Mësohet se vajza ka qenë duke lozur me shoqet e saj jashtë shtëpisë, pasi prindërit e kishin lënë me shoqërinë e saj për të lozur …

Read More »

100-vjeçarja sheh oqeanin për here të parë

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”9457″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Quhet Ruby Holt dhe po mbush 101 vjeç. Për ta festuar i kanë organizuar një surprizë. Ajo kishte dëgjuar gjithmonë për oqeanin, por nuk e kishte parë kurrë me sy dhe kurrë nuk kishte bërë një shëtitje mbi

Read More »

E vranë me gur për nder, gjykata në Pakistan dënon më vdekje familjarët

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”9032″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][vc_column_text]Katër të afërmit e 25 vjeçares Igball Farzam janë dënuar me vdekje nga Gjykata e Lartë e Pakistanit, e cila dy muaj më parë u qëllua me gurr për vdekje në emër të “nderit” që ajo ia kishte njollosur familjes së saj. Igball kishte refuzuar …

Read More »

Lexon e-mailet në bordin e avionit, i vjen fatura 960 euro

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”8993″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Përpara se të hipte në aeroplan, kishte aktivizuar një paketë prej 30 dollarësh për përdorimin e internetit në bord, pa e imagjinuar se për të do të paguante një goxha shumë të majme. 

Read More »