Home / Histori te rralla (page 10)

Histori te rralla

PORTRETI I JAVËS/ Ky është Sali Berisha i Mamurrasit të Laçit, i cili e do aq fort Sali Berishën e Viçidolit të Tropojës

Ky është Sali Berisha, por jo i biri i Ram Berishës, nga fshati Vuçidol i Tropojës, nuk është ish-President dhe ish-Kryeministër, por prapë është Sali Berisha. I ka 80 vite, ka plot shtatë fëmijë dhe ndjehet mjaft i lumtur me emrin e tij, ndonëse gjendjen ekonomike nuk e ka të …

Read More »

Djali i baronit të drogës Pablo Escobar: Ju tregoj të vërtetat dhe çmenduritë e babait tim

[vc_row][vc_column][vc_column_text] Vila me pishina të mëdha, një kopsht zoologjik privat me kafshë ekzotike, shtatë milje katrorë pronë në periferi të Kolumbisë. Duken kushtet ideale për të jetuar, por për djaloshin Sebastian Marroquin, ai ishte një vend frike dhe… jo vetëm për shkak të hipopotamit që ishte arratisur

Read More »