Home / Aktualitet / Caktohet dhe drejtuesi i PD-së në Kukës, ja kujt ia ka besuar fushatën Basha

Caktohet dhe drejtuesi i PD-së në Kukës, ja kujt ia ka besuar fushatën Basha

Flamur Hoxha do të jetë drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Kukësit për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Emri i tij u bë i ditur pak pasi dolën emrat e drejtuesve të Partisë Demokratike në kryeqytet, të cilët janë Aldo Bumci, Jorida Tabaku, Alfred Rushaj, Agron Shehaj, Albana Vokshi, Belind Këllici, Flamur Noka, Grida Duma.

Flamur Hoxha do të ketë përballë në Kukës, kryetarin aktual të bashkisë Kukës të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit 2019, Safet Gjici.

Check Also

Këshillat e gjysheve: Si duhet të jetë hëna kur të prisni flokët?

Hëna ka një forcë të padiskutueshme në jetën e njeriut. Kjo është arsyeja që për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 2 =