Home / Aktualitet / Burrë e grua dhunohen me karrige në qendrën e votimit nga vëzhguesi i PD

Burrë e grua dhunohen me karrige në qendrën e votimit nga vëzhguesi i PD

Një incident është shënuar ditën e sotme në një qendër votimi në Maliq. Konkretisht ngjarja ka ndodhur në fshatin Vashmi teksa një çift bashkëshortësh është sulmuar  nga vezhguesi i Partisë Demokratike.

Bëhet me dije se çifti Avdolli janë goditur me karrige në kokë nga Gledis Adri. Çifti është dërguar në Spitalin e Korçës me dëmtime në kokë, teksa kanë marrë ndihmën e parë mjekësore dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Kujtojmë se deri më tani në bashkinë e Maliqit pjesëmarrja e votuesve ka qenë e lartë, rreth 31.7%

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 4 =