Home / Aktualitet / ‘Burrat kismet’, Rama bën premtimin live për gratë dhe vajzat

‘Burrat kismet’, Rama bën premtimin live për gratë dhe vajzat

Kryeministri Rama ka deklaruar se pas përfundimit të vaksinimit të të moshuarve mbi 70 vjec procesi do të shtrihet te punonjësit e fasonerisë dhe fabrikave.

Ai ka bërë me dije se prioritet do të kenë gratë dhe vajzat punëtore.

“Sa të mbarojmë me vaksinimin me moshën 70-vjeç e lart të parët që do vaksinojmë do jenë gratë dhe vajzat e fasonerive, burrat kismet”, tha Rama.

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + seven =