Home / Showbizz / Bum kritikash për Emily Ratajkowski pas fotove me të birin

Bum kritikash për Emily Ratajkowski pas fotove me të birin

Emily Ratajkowski është vënë në qendër të kritikave në rrjete sociale pasi ka publikuar disa fotografi me të birin Sylvester.

“Prag ditëlindjeje me partnerin e ëndrrave”, shkroi ajo në Instagram.

Reagimet më të mëdha ishin për mënyrën sesi ajo po e mban fëmijën dhe për trupin që ka 3 muaj pas lindjes.
Edhe pse supermodelja Emily i mbylli shpejt komentet në Instagram, kjo nuk i ndaloi njerëzit, të cilat u dyndën në Twitter.

“Një foshnjë nuk është aksesor shtesë për Instagram”, shkroi dikush.

Check Also

Tolgahan publikon foton e parë me të bijën, ja çfarë shakaje i bën Almedës

Me një foto me të bijën mbi bark, Tolgahan u shfaq në fotot e fundit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 20 =