Home / Aktualitet / Breshër dhe erë e fortë, ja çfarë ndodh në Lushnje

Breshër dhe erë e fortë, ja çfarë ndodh në Lushnje

Reshje të forta shiu të shoqëruara nga breshëri në Lushnje. Moti ndryshoi brenda pak minutash dhe reshjet shoqërohen me vetetima dhe ere të fortë.

Nga raportimet mësohet se deri në orën 10:00 reshjet e shiut nuk kanë shkaktuar probleme

Video Player

00:00
00:14

 

Check Also

Situatë e rëndë në Gumenicë të Vlorës, digjen 2 stane

Aktualisht në Gumenicë të Vlorës janë aktive 12 vatra zjarri. Një situatë tepër serioze, ndërkohë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + four =