Home / Aktualitet / Braktisi papritur ‘Përputhen’, Ledjana merr vendimin e rëndësishëm

Braktisi papritur ‘Përputhen’, Ledjana merr vendimin e rëndësishëm

Konkurrentja e re e “Përputhen”, Ledjana Prenga vendosi të largohet nga emisioni duke u shprehur se e kishte të vështirë të përballonte presionin dhe se nuk po e gjente dot veten mes konkurrentëve të tjerë.

Ledjana e quajti këtë largim një pauzë prandaj ndjekësit së fundmi e kanë pyetur nëse do të rikthehet sërish.

“A do kthehesh në Përputhen? Je një vajzë shumë e mirë”, ishte pyetja drejtuar Ledjanës, e cila u përgjigj: “POO”.

A do të rikthehet sërish apo jo? Braktisi papritur

Check Also

Këshillat që duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 8 =