“Financial Times”: Agjentët e dëbuar rusë po rrëzonin qeverinë “Tsipras”
Vrasja e tmerrshme e çiftit në Shkodër; shoqërohet edhe ish-burri i Silvana Ndocit
Rrëfimi tronditës i babait shqiptar që ISIS nuk i kthen djalin
Laçiani që u gjet i groposur: Si e pësoi 34 vjeçari Kejsi Hysa nga fajdet
Skandal me poezitë e Çapalikut, qarkullojnë e përkthehen si të jenë të Reshpes
U shfaq lideri, mediat injorojne heroin
Gazetari i njohur denoncon mediat për foto-autorësinë
Ringjallja e idesë jugosllave në muzeun modern të Nju Jorkut
E DEKOMPOZUAR NE DUSH/ Ja kush është 40-vjeçarja nga Korça që u gjend e PA JETE, origjina e saj… (EMRI+FOTO)
Detajet e vrasjes/ Çifti u vra me 25 plumba, foshnja në makinë por shpëtoi
Tashmë është zyrtare: 12 spiunë rusë të GRU hynë në rrjetin e Hillary Clinton për ta rrëzuar
Si duhet të vishemi dhe të sillemi?
Polici rrugore, apo polici gjobash?