Home / Aktualitet / Bllokohen 545 aparate celulare dhe 110 mijë euro cash në doganën e Durrësit(FOTO)

Bllokohen 545 aparate celulare dhe 110 mijë euro cash në doganën e Durrësit(FOTO)

Strukturat e Administratës Doganore në bashkëpunim me Policinë kanë bllokuan 545 aparate celulare dhe 110.000 euro cash, në Degën Doganore Durrës. Sasia e mësipërme vinte nga Italia me një automjet autobus transporti udhëtarësh në drejtim të Shqipërisë, dhe sasia e celulareve dhe Cash-it nuk ishte deklaruar. Strukturat Doganore dhe Policia po vazhdojnë procedurat për hetime të mëtejshme.

Check Also

Horoskopi për këtë të Dielë, çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj

Ky është horoskopi për ditën e Dielë 27 Shtator 2020 Dashi Gjatë kësaj dite nuk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + six =