Home / Aktualitet / Bill Gates për CNN: Efikasiteti i vaksinave, më i mirë nga sa pritej

Bill Gates për CNN: Efikasiteti i vaksinave, më i mirë nga sa pritej

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + eighteen =