Home / Aktualitet / Bilanci i fundit/ Mbi 600 raste të reja, ja sa viktima u shënuan në Kosovë gjatë 24 orëve

Bilanci i fundit/ Mbi 600 raste të reja, ja sa viktima u shënuan në Kosovë gjatë 24 orëve

Në 24 orët e fundit janë regjistruar shtatë raste të vdekjes dhe 684 raste të reja me COVID-19, pas testimit të 4 mijë e 487 mostrave.

Lajmin e ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, përmes një njoftimi, në faqen zyrtare.

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven + one =