Home / Aktualitet / Bieta Sulos i ndodh e papritura në emision, kërkon publikisht ndjesë

Bieta Sulos i ndodh e papritura në emision, kërkon publikisht ndjesë

Emisionin e djeshëm modearatorja  Bieta Sulon nisi si zakonisht, por pas pak sekondash u shoqërua me një ndjesë nga vetë autorja dhe moderatorja.

Shkak u bë zëri i saj i ngjirur për shkak të alergjive me ardhjen e pranverës.

“Ju kërkoj ndjesë për mungesën e entuziazmit në zërin tim, por me ardhjen e pranverës kuptohen alergjitë… pastaj nuk është dhe aq e lehtë të mbash 36 vite mbi supe”, tha me humor ajo, duke iu referuar ditëlindjes pak ditë më parë.

Pavarësisht të gjithave, emisioni vijoi si çdo herë tjetër, nga Remzie Osmani te diskutimi për lumturinë e lehtësimit të masave anti-covid.

Check Also

Aksident i rëndë, vdesin babë e bijë(DETAJE)

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë pasdite në Lushnjë, ku fatkeqësisht kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − 3 =