Home / Showbizz / Besojeni ose jo, Eni Koçi tani i thotë jetës me elasticitet “hello!”

Besojeni ose jo, Eni Koçi tani i thotë jetës me elasticitet “hello!”

TIRANE

25 vjeçe dhe sapo ka marr diplomën e saj në duar. Kush më mirë se të gjithë ata që e kanë kaluar këtë periudhë e kupton sot Eni Koçin? Këngëtarja shqiptare ka ndarë një foto, duke shkruar: “Bye bye universitet. Përshëndetje jetë”.

Siç duket shkolla dhe studimet e kanë penguar jo pak Enin të vazhdojë një rutinë normale dhe këtë e ka pohuar dhe vetë ajo pasi ka qenë e fokusuar më shumë tek ajo.
Megjithatë puna është shpërblyer tanimë dhe Eni është gati t’i thotë “hello” jetës sërish.

  • foto galeri

 

 

 

 

 

 

 

 

Check Also

Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij anulojnë dasmën VIP, zbardhet arsyeja e vendimit “drastik”

“Nga sot, Selvije Kasapi”, ky ishte citimi që shkroi Shpat Kasapi krah fotos me Selvijen. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 2 =