Home / Showbizz / Bebe Rexha poston mesazhin frymëzues për çdo vajzë që nuk ndihet rehat me peshën e saj

Bebe Rexha poston mesazhin frymëzues për çdo vajzë që nuk ndihet rehat me peshën e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha gjithmonë ka qenë e hapur për të folur kur vjen puna tek format dhe linjat e saj trupore, të cilat janë bërë shkak për paragjykim nga persona të tjerë.

Këngëtarja ka rrëfyer më herët se ka pasur stilistë që nuk kanë preferuar të punojnë me të, për shkak të trupit dhe formave të saj të kolme. Së fundmi Bebe Rexha ka shprehur me anë të një mesazhi në rrjetet sociale se çdo njeri duhet të ndihet mirë dhe ta dojë trupin e tij, pasi sipas këngëtares çdo truopështë i bukur.

Në mesazhin e saj, ajo tregon se është përpjekur jashtë mase për t’u dukur si yjet e televizionit, por nuk mund ta bënte këtë në mënyrë natyrale. Mesa duket Bebe ndihet mjaft mirë me format e saj të kolme dhe duke ngrënë rregullisht e duke  treguar dashuri për trupin e saj.

“Sa më shumë përpiqesha të isha e dobët si ato yjet e popit, me të cilat jam rritur ose me ato që shikoj tani, nuk mund ta bëja në një mënyrë natyrale apo të shëndetshme. Më pëlqen të ha. Stërvitem. Pi ujë. Bëj më të mirën time. Ndjek ritmin e trupit tim. Edhe pse ndonjëherë bëhet e vështirë gjithmonë tregoj dashurinë për trupin ti. Çdo trup është i bukur”, shkruan Bebe Rexha.

Check Also

Fjolla Morina në telashe, shpallet në kërkim ndërkombëtar

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka bërë kërkesë për shpalljen në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 7 =