Home / Aktualitet / Basha reagon ashpër pas prezantimit të paketës për prokurimet publike nga Kryeministri Rama

Basha reagon ashpër pas prezantimit të paketës për prokurimet publike nga Kryeministri Rama

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në Twitter, lidhur me paketën e re për prokurimet publike prezantuar sot nga kryeministri Edi Rama.

Sipas tij, Rama ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion.

Reagimi i Bashës:

“Ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion. Ajo që ai nuk thotë dhe është e qartë për të gjithë shqiptarët është se PESHKU QELBET NGA KOKA!”.

 

Check Also

Policia shoqëron djalin e Azem Hajdarit, i gjejnë drogë në makinë

Policia e Elbasanit ka shoqëruar sot në komisariat djalin e vogël të Azem Hajdarit, i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =