Home / Aktualitet / Basha pritet nga të rinjtë me këngë e poezi, ja dhurata që mori nga studentët

Basha pritet nga të rinjtë me këngë e poezi, ja dhurata që mori nga studentët

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha viziton këtë të mërkurë qytetin e serenatave, Korcën. Në takimin me të rinjtë Basha është pritur me këngën ‘Dua më shumë Shqipërinë’ si dhe me poezi nga të rinjtë.

Ndërkohë një surprizë të vecantë që mori nga studentët ishte kitara ku në të binin në sy detajet, ngjyra blu dhe shkrimi “Tingujt e ndryshimit. Shqipëria fiton”.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 1 =