Home / Aktualitet / Basha ndan videon e 12 viteve më parë kur Shqipëria u anëtarësua në NATO: Bashkohuni me mua për në BE

Basha ndan videon e 12 viteve më parë kur Shqipëria u anëtarësua në NATO: Bashkohuni me mua për në BE

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kujtuar 12 vjetorin e anëtarësimit në NATO të Shqipërisë. Duke publikuar një video me sekuenca nga dita e anëtarësimit të Shqipërisë, Basha fton shqiptarët ti bashkohen atij për tu anëtarësuar në BE.

“12 vite më parë e anëtarësuam Shqipërinë në NATO. Me 25 prill votoni Partinë Demokratike, votoni numrin 9 dhe bashkohuni me mua për ta anëtarësuar Shqipërinë në Bashkimin Europian.”, shkruan Basha krahas videos.

 

Check Also

Sherr te Liqeni i Thatë në Tiranë, 2 të rinj godasin me sende të forta një person

Një sherr mes disa personave ka ndodhur te Liqeni i Thatë në Tiranë. 2 të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + three =