Home / Aktualitet / Basha i përgjigjet Ramës për shëndetësinë: Ti je Kryetirja

Basha i përgjigjet Ramës për shëndetësinë: Ti je Kryetirja

Basha:

Të gjithë e panë sesi Shqipëria ka sot një sistem shëndetësor në kolaps, me numrin më të ulët të testimeve. Tirja është produkti i Edi Ramës në 8 vite, pasi Rama është kryetirja. Në fund të 8 viteve Edi Rama del në ekran, dhe thotë çfarë do të bëjë, ndërkohë që kishte 8 vite kohë në dispozicion. Kërkon që ti kundërvihet planit tonë të shëndetësisë, përmes dështimeve të tij. Bëri vetëm një gjë, u mori paratë shqiptarëve, dhe ua dha mniqve të tij. Kemi fshehje të të dhënave, është fakt se Shqipëria është vendi me numrin më të lartë të vdekjeve dhe infektimeve, Rama fsheh viktimat, të cilat nuk janë thjesht numra por janë nënat dhe baballarët tanë. Rruga për të dalë nga kjo gropë kalon përmes propozimeve tona.

Check Also

Grenell sulmon Kurtin, mediat serbe “të lumtura” i bëjnë jehonë

Për të dytën ditë radhazi Richard Grenell ish-emisari i ish-presidentit Donald Trump po sulmon kryeministrin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + 4 =