Home / Aktualitet / Basha dhe Meta urojnë Ditën e Verës: Pas një dimri të gjatë , pranvera po vjen furishëm

Basha dhe Meta urojnë Ditën e Verës: Pas një dimri të gjatë , pranvera po vjen furishëm

Ditën e sotme festohet Dita e Verës nga qytetarët shqiptare dhe sot nuk kanë munguar mesazhet e urimit nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryetari i PD-së, Lulzim Basha.

Presidenti i Republikës ka dhënë një mesazh të fortë në Ditën e Verës, duke thënë se pas një dimri të gjatë pranvera po vjen fuqishëm.

“Pas një Dimri të gjatë e të vështirë, Pranvera po vjen furishëm! Gëzuar Ditën e Verës!” shkruan Meta.

Ndërsa Basha i uron të gjithë qytetarëve shqiptarë dhe atyre të Elbasanit në veccanti gëzuar Ditën e Verës.

Gëzuar ditën e verës qytetarëve të Elbasanit dhe gjithë Shqipërisë!”, uroi Basha.

(E.H/Faxweb.al)

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 4 =