Home / Aktualitet / Basha darkë jo zyrtare me Yuri Kim në një nga restorantet e kryeqytetit

Basha darkë jo zyrtare me Yuri Kim në një nga restorantet e kryeqytetit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të zhvillojë mbrëmjen e sotme një takim jo formal me ambasadoren amerikane Yuri Kim.

Takimi do të zhvillohet në ambientet e restorant “Artigiano”, ndërsa e para që ka mbërritur ka qenë ambasadorja Kim, dhe pas saj kreu i PD.

Burime bëjnë me dije se aat do të diskutojnnë lidhur me situatën politike në vend dhe jo vetëm, ndërsa pritet që Basha të diskutojë me ambasadoren edhe për Dojen 184, ku faktohet blerja e votës.

Check Also

Po flinin anës rrugës, kamioni shtyp për vdekje 15 punëtorë migrantë

15 punëtore migrantë të cilët po flinin buzë rrugës, u shtypën për vdekje nga një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × four =