Home / Aktualitet / Bardh Spahia publikon pamjet nga spitali i Shkodrës: Ky është realiteti

Bardh Spahia publikon pamjet nga spitali i Shkodrës: Ky është realiteti

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka bërë një denoncim mbi situatën e krijuar në Spitalin e Shkodrës ku turma me njerëz presin shërbim.

Postimi i plotë:

JA SI E KA KATANDISUR SHERBIMIN SHENDETESOR EDI RAMA!

Kjo është situata sot tek shërbimi i sëmundjeve të mushkërive në Spitalin e Shkodrës.
Sa e madhe është nevoja për shërbim të kualifikuar shëndetësor dhe sa flagrant është keqmenaxhimi nga ana e kësaj qeverie në ikje.

Më 25 Prill do i japim fund injorimit e braktisjes së qytetarëve nga ky rregjim i papërgjegjshëm që nuk ka as ndjeshmërinë njerëzore për të kuptuar se siguria shëndetësore është prioritare. Edi Rama investohet vetëm për fasadë, por realiteti është ky që shohim, kokëfortë dhe flagrant në cdo qytet të vendit! #25Prill#ShqipëriaFITON”

(R.G/Faxweb.al)

Check Also

Kryeministri Rama jep medalje ari për nxënësit me rezultate të shkëlqyera, i riu ‘ia plas në sy’: Shyqyr që erdhën zgjedhjet…

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Evis Kushin kanë dorëzuar medalje për gjimnazistët ekselent. Teksa ia …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 2 =