Home / Aktualitet / Automjeti përplas rëndë 80 vjeçarin në Korçë, i moshuari dërgohet me urgjencë në spital

Automjeti përplas rëndë 80 vjeçarin në Korçë, i moshuari dërgohet me urgjencë në spital

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 01.02.2021, rreth orës 18:40, në lagjen nr. 18, Korçë, një automjet tip “Ford”, ka aksidentuar këmbësorin J. Zh., 80 vjeç, banues në Korçë, i cili u transportua në Spitalin e Korçës ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Nga ana e Policisë, po punohet për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit i cili u largua nga vendngjarja dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Check Also

Protesta në Shkup, 8 protestues të arrestuar, 7 policë të lënduar

Marshi i protestuesve është ndaluar tek Mavrovasja pasi ka hasur në një kordon të policisë. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − 3 =