E fejuara i bën dedikimin romantik Jon Gjebreas dhe zbulon propozimin e tij epik
Kalimthi: arrivistët, kthetrat dhe urtakët
Tortë, valle e këngë shqipe, atmosfera e zjarrtë në dasmën e Afërdita Dreshajt
VIDEO/Bleona revoltohet te emisioni i Çanit dhe për pak lë studion: Hera e fundit që vij këtu
Filmi Islamofobia sjell në Shqipëri Jean Claude Van Damme dhe Steven Seagal, flasin producentët
Spartak Ngjela zbulon kushtet e BE për Ramën: ja kush arrestohet
Shqipëria: një vend që dominohet nga elitat e revolucionit kulturor
Fatmir Xhafaj reagon pas vdekjes së shoferit të tij: Jam i shokuar, hienat politike të mos sulen mbi të vdekurin
Edhe vëllai i shoferit të Xhafaj punon në gardë, ka qenë shoferi i Ëngjëll Agaçit
Detajet e reja për vrasjen e shoferit të Xhafajt: Prokurori sekuestron kameran e Gardës