Home / M.C

M.C

Horoskopi për ditën e sotme, 15 janar 2022

Dashi Mund të ketë humbje parash sot, tregohuni vigjilentë gjatë kryerjes së transaksioneve financiare ose nënshkrimit të dokumenteve të rëndësishme. Fëmijët tuaj do t’ju ndihmojnë në kryerjen e punëve të shtëpisë. Do të ketë një ndjenjë dashurie në jetën tuaj romantike. Demi Do të kënaqeni me suksesin e të tjerëve …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 14 janar 2022

Dashi: Sot është një ditë pozitive për ndjenjat, sidomos nëse keni nevojë të sqaroni diçka me partnerin tuaj. Ndërsa në punë mund të ndiheni pak të lodhur. Bëni kujdes me persona të shenjës së Bricjapit. Demi: Këto ditë kanë qenë të qeta për ju në aspektin sentimental. Prisni deri të …

Read More »

“Përparimi mund të ndodhë në një atmosferë të qetë”/ Ambasada e SHBA shpërndan mesazhin

Ambasada e SHBA në Tiranë ka publikuar sot një mesazh të Nënsekretares së Shtetit për Çështjet Politike, Victoria Nuland. Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ambasada e SHBA citon zyrtaren e lartë amerikane, e cila thekson se: “Përparimi i vërtetë mund të ndodhë vetëm në një atmosferë të qetë, …

Read More »

Njihuni me Këmbimin Valutor, 13 janar 2022

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rënie. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Dollari: Blihet 106.4 Shitet 107.5 Euro: Blihet 121.6 Shitet 122.2 Paundi Britanik: Blihet 145.2 …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 12 janar 2022

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth jush. Duke mbrojtur vlerat tuaja, ju, në fakt, i përforconi ato. Demi Eshtë koha për t’u treguar …

Read More »