E lë e dashura, 21-vjecari vret veten – Foto
Shqiptarja në Itali sherr me gruan që ndante shtëpinë, fqinjët thërrasin policinë. Kur i zbulojnë të kaluarën…
Të mjerët dhe prapë të mjerët
Siria – zonë vdekjeje
Rrëfimi për 9-vjeçaren që u kap nga policia serbe në bagazhin e veturës
Arrestohet “i tmerrshmi” i Durrësit, dyshohet se ka grabitur 13 banesa
Bashkëpunëtori i ngushtë “tradhton” Voltana Ademin
Shembja e HEC-it në Kanionin e Holtës, reagon Rama: Dhamë fjalën publikisht që JO…
Gjykata e Tiranës jep vendimin për administratorin e “Gega Oil”. U vetëdorëzua të mërkurën në polici
Zhduket 16-vjeçari shqiptar në Angli. Policia, apel për ndihmë