Home / blea

blea

Një kukull si Bernie Sanders

Imazhi nga inagurimi i Presidentit Joe Biden i senatorit Bernie Sanders ulur me këmbët e kryqëzuara të veshura me doreza kafe dhe të bardha beri bujë në internet. Tani një ofrues ka krijuar një kukull me grep si në meme për inagurimin, raporton CNN. Kukulla unike është në ankand në …

Read More »

Ferhan Hasani në gjirin e Partizanit

Tashmë është zyrtare që  Ferhan Hasani është lojtari më i ri i Partizanit. Ka qenë vetë klubi i kuq, që nëpërmjet një njoftimi për mediat, bën me dije se ditën e martë në orën 10:00, do të prezantohet para mediave Hasani. Për “demat” që afrojnë në skuadër një lojtar që pritet …

Read More »