Home / Aktualitet / Artan Hoxha i ulur në kafene filmon kryeministrin në Vlorë

Artan Hoxha i ulur në kafene filmon kryeministrin në Vlorë

Gazetari Artan Hoxha përmes një postimi në facebook, ka postuar një video të eskortës së kryeministrit Rama duke kaluar në Lungomaren e Vlorës. Me sa duket gazetari është dhe vetë personi i cili ka filmuar kryeministrin dhe eskortën e tij të madhe, pasi në mbishkrimin e videos i drejtohet numrit një të qeverisë duke i thënë se edhe në Vlorë nuk iu nda ajo shprehja ‘Rama Ik’, pavarësisht se hyri në histori me fitoren e mandatit të tretë.

Postimi i plotë: Ja mandatin e trete e more.

Hyre në histori, qe aq shume e deshe…

Shetit në Lungomare me nje taborr “asqere”, si pasha i madh…

Po edhe pse je në Vlore, ajo thirrja “Rama ik”, nuk tu nda dhe nuk tu nda nga mbrapa…

Kryeministri Rama, sot në mesdite me fuoristraden e tij, prodhim amerikan, Lincoln, i shoqeruar nga eskorta e gjate, në Lungomare…

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 16 =