Home / Aktualitet / Arrestohet 20 vjeçari në Lezhë, ja çfarë e çoi pas hekurave

Arrestohet 20 vjeçari në Lezhë, ja çfarë e çoi pas hekurave

Policia e Lezhës ka arrestuar një person gjatë kësaj të mërkure.

Shtetasi A.R, 20 vjeç, banues në Durrës, ka rënë në prangat e uniformave blu pasi gjatë një kontrolli fizik i janë gjetur dhe sekuestruar 20 doza me lëndë narkotike të dyshuar cannabis sativa, gati për shitje dhe një armë të ftohtë (thikë).

Për veprime të mëtejshme, materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Lezhë.

Check Also

Konflikti me 1 të vrarë dhe 3 të plagosur, Laert Hasalla: Kushërinjtë erdhën për të na vrarë

Konflikti mes kushërinjve të parë në Lushnjë përfundoi me një të vdekur dhe tre të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 3 =