Home / Showbizz / Arjola rrëfen abortin e binjakeve, ja çfarë ka diskutuar me mjekun

Arjola rrëfen abortin e binjakeve, ja çfarë ka diskutuar me mjekun

Arjola Demiraj ka bërë një rrëfim shumë prekës në Big Brother Vip. Në bashkëbisedim me Monika Lubonjën, aktorja tha se ka abortuar binjakët e saj. Ajo tregoi se si para lindjes së vajzës së tretë ishte shtatzënë me binjakë, nëntë muaj pasi kishte lindur djalin e saj, Rubinin.

“Ai të linte kastile shtatzënë?”, ka pyetur Monika për bashkëshortin e saj, ndërkohë Arjola i është përgjigjur duke thënë: “Por nuk është ruajtur asnjëherë”.

“Mua më kapi një krizë [në kokë] dhe ik te doktori dhe i them: Aman të lutem mi hiq dhe kam bërë abortin”, ka rrëfyer aktorja tropojane.

E njëjta ka vazhduar të tregojë se si gjendja e saj psikike ishte shumë e vështirë edhe kur ishte shtatzënë me vajzën e tretë, Alesian, pasi kishte dashur ta abortonte edhe atë.

“Kam dashur të presë venat, kam marrë kokrrat dhe i kam pirë para tij. Prandaj më dhimbset Alesia, sepse kam hyrë në gjynah me të”, ka thënë më tej Demiri.

Check Also

Revoltohet Iliri: U mblodh kongresi, po më kërciti truri mua…

Iliri është zgjuar i revoltuar për shkak të debateve dhe bisedave që banorët zhvillojnë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =