Home / Aktualitet / Arjan Konomi është ende beqar, opinionisti bën deklaratën që do iu habisë të gjithëve

Arjan Konomi është ende beqar, opinionisti bën deklaratën që do iu habisë të gjithëve

Opinionisti Arjan Konomi është ende beqar.Duke qenë personazh publik, të gjithë kanë interes të mësojnë më shumë mbi jetën personale të optimistit të njohur dhe autorit të disa librave.

Check Also

Vettingu për prokuroren Imeraj, Kim e Soreca mbështesin ONM-në

Në Shqipëri ambasadorja amerikane Yuri Kim dhe ai i Delegacionit te Bashkimit europian Luigi Soreca …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 3 =