Home / Aktualitet / Ardi Veliu pret delegacionin çek: Niveli i bashkëpunimit të arritur po eleminon çdo burokraci e pengesë

Ardi Veliu pret delegacionin çek: Niveli i bashkëpunimit të arritur po eleminon çdo burokraci e pengesë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu ka pritur delegacionin e lartë çek për një takim.

Veliu ka theksuar se bashkëpunimi me Policinë e çekisë gjatë sezonit turistik tregoi se kur ka vullnet dhe besim, eleminohen pengesat dhe burokracitë.

Po ashti ai tha se ky bashkëpunim po i eleminon pengesat dhe se dy Policitë do të shkëmbejnë eksperiencat dhe mësojnë nga njëra-tjetra.

Check Also

Jep dorëheqje Boiken Abazi nga drejtimi i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

Boiken Abazi jep dorëheqje drejtimi i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri. Përmes një postimi në profilin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + twelve =