Home / Aktualitet / Aplikacionet e Google, Gmail dhe Youtube dalin jashtë funksionit

Aplikacionet e Google, Gmail dhe Youtube dalin jashtë funksionit

Disa shërbime të gjigandit Google janë bërë të paarritshme për përdoruesit këtë të hënë, 14 Dhjetor. Specifikisht Gmail dhe Youtube nuk janë të aksesueshme për qytetarët.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij kolapsi, ndërkohë që janë të shumta reagimet në rrjet, ku njerëzit shprehen se nuk aksesojnë dot në adresën e tyre në gmail apo se nuk hapin dhe uplodojnë video në Yotube.

Ende nuk ka një reagim zyrtar se çfarë mund ta ketë shkarkuar këtë problem.

Check Also

Dy automjete përplasen me njëra-tjetrën, dërgohet për në spital i plagosur një person

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Balldre-Lezhë, ku dy automjete janë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + six =