Home / Aktualitet / Antonela çohet për t’u larguar nga emisioni: Olsa nuk e duroj këtë

Antonela çohet për t’u larguar nga emisioni: Olsa nuk e duroj këtë

Mamaja e Antonelës ishte e ftuar ditën e sotme në “Për’Puthen”, ku u përball me Ledjanën dhe Mevlanin. Mamaja e konkurrentes i tha Mevlanit se nuk ishte për vajzën e saj dhe nisi një debat i fortë.

Në një moment Ledjana iu drejtua mamasë së Antonelës me “Kjo” dhe konkurrentja humbi toruan duke u çuar për t’u larguar nga studio.

“Kjo? Kush është kjo? Kjo ka një emër dhe të jetë hera e fundit që sillesh kështu me prindin tim. Mos guxo t’i sillesh prindit tim kështu. Olsa nuk e duroj dot këtë situatë”, tha Antonela.

Check Also

Habit fizikanti i njohur me deklaratën: Në tetor do të takojmë alienët

Shënojeni në axhenden tuaj: “Tetor 2021 do jetë takimi me alienët”. Nuk do të jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + 19 =