Home / Showbizz / Andrra dhe Sinan Hoxha do të bëhen prindër për herë të dytë!

Andrra dhe Sinan Hoxha do të bëhen prindër për herë të dytë!

Çifti, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë çifti, ndërsa poston foto në Instagram.

Andrra ka ndarë me ndjekësit foto në Instagram, ku shihet me barkun e rrumbullakosur. Ndërsa këngëtarja, Rezarta Shkurta, e cila ka bërë fotosesionin e Andrrës, zbulon se Ansi do të bëhet me vëlla të vogël.

“Një pritje e ëmbël. Një vëlla i vogël për Ansin është duke ardhur.”-shkruan Rezarta.

Check Also

E krahasoi me majmunët dhe e fyeu për moshën, çudit Albi Nako

Ditën e djeshme në spektaklin “Just Dance”, mori pjesë një konkurrente 40-vjeçare, për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − 16 =