Home / Aktualitet / Ambasadorja Yuri Kim nis pushimet, ja vendi që ka zgjedhur(FOTO)

Ambasadorja Yuri Kim nis pushimet, ja vendi që ka zgjedhur(FOTO)

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka nisur pushimet. Diplomatja është fotografuar sot në zonën e Jugut të Shqipërisë në fshatin Vuno.

Siç duket dhe nga foto e mbërritur në redaksinë e Tvklan.al, Kim ka zgjedhur që dhe gjatë pushimeve që qëndrojnë pranë njerëzve.

E relaksuar dhe në prani të banorëve të zonës, ambasadorja duket se po dëgjon shqetësimet e tyre.

Kim edhe vitet e shkuara ka zgjedhur që të pushojë në Jugun e Shqipërisë dhe çdo herë shihet pranë banorëve të zonës duke biseduar me ta.

Check Also

Plagosje me armë zjarri në Lezhë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

Një i plagosur me armë zjarri ka mbetur në Lezhë. Autori i dyshuar Xhulio Vokrri, ka plagosur 25-vjeçarin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 4 =