Home / Aktualitet / Ambasada Gjermane bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët që kanë aplikuar për viza

Ambasada Gjermane bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët që kanë aplikuar për viza

Ambasada gjermane në Tiranë ka njoftuar se ditën e hënë nis puna normalisht. Bëhet me dije se për të gjithë ata që nuk ka pasur mundësi takimi gjatë kësaj periudhe, do t’u caktohet një tjetër datë.

“Zyra e Vizave dhe Pasaportave të Ambasadës Gjermane në Tiranë rifillon punën normalisht ditën e hënë, më 27.07.2020; takimet e konfirmuara mund të mbahen.
Aplikuesve, të cilët kanë pasur takim në periudhën kohore 20.07.2020 deri më 24.07.2020 do t’u konfirmohet një takim i ri”, njofton ambasada.

Check Also

Merr flakë në ecje e sipër një automjet, shpëton mrekullisht shoferi

Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit. Automjeti tip “Reno” me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × two =