Home / Aktualitet / Almeda dhe Tolgahan zbulojnë gjininë e bebushit numër dy

Almeda dhe Tolgahan zbulojnë gjininë e bebushit numër dy

Almeda Abazai dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman disa ditë më parë  përmes një postimi  me fotot më të bukura dhanë lajmin se do të bëhen prindër përsëri.

Nuk kanë pritur më dhe së fundmi ata kanë zbuluar dhe gjininë e bebushit numër dy.

Almeda e ka publikuar këtë moment të bukur në llogarinë e saj në Instagram dhe Efehan do të bëhet me një motër.

“E bekuar”– shkruan ajo krah videos.

https://www.instagram.com/p/CIz_jeEgqCk/?igshid=1qr3vtvt17ti7

Check Also

Zhdukja e biznesmenit/ Mediat italiane zbulojnë: Mund të jetë

Media italiane, La Nazione, ka shkruar se biznesmeni italian, Davide Pecorelli, mund të jetë grabitur dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 1 =