Home / Aktualitet / “Alla shqiptarçe”/ Bebe Rexha mbjell domate dhe speca në kopshtin e saj(FOTO)

“Alla shqiptarçe”/ Bebe Rexha mbjell domate dhe speca në kopshtin e saj(FOTO)

Ylli botëror Bebe Rexha i ka çuditur të gjithë me fotot nga kopshti i saj i shtëpisë, ku ishin mbjellë domate.

Këngëtarja e famshme shqiptare nuk e ka aspak problem që të tregojë momente nga përditshmëria e saj, ku çdo gjë është shumë e thjeshtë.

Në postimet në “Instastory”, ajo tregon se kujdeset vetë për to, pasi shfaqet duke u hedhur ujë.

Kjo nuk është hera e parë që Rexha bën postime të tilla, pasi edhe më parë ka treguar kopshtin ku kishte mbjellë domate, kastravecë, speca e perime të tjera.

Check Also

Me këto mënyra të thjeshta mund t’i fshihni thinjat nëse nuk doni t’i lyeni flokët

Si rregull, thinjat e para dalin pas të 30-tave! Nëse gjeni fije gri më herët, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × five =